Přejít k obsahu

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Adresa

NCO NZO
Vinařská 6, 603 00 Brno
telefon (+420) 543 559 111
fax (+420) 543 211 177
e-mail:
doskolovak@nconzo.cz

Před přihlášením do akce je nutné se zaregistrovat. Registrace do klientského systému Centra
Pokud jste již registraci provedli, musíte se přihlásit. Přihlášení do klientského systému Centra

 

Registrace do klientského systému Centra

JAK SE PŘIHLÁSIT NA VZDĚLÁVACÍ AKCI NCO NZO?

Vážení klienti,

následující kroky popisují proces přihlášení na vzdělávací akce Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů (dále jen NCO NZO) pomocí těchto internetových stránek.

 

 

 

Před prvním přihlášením na vzdělávací akci NCO NZO, je nutná registrace do klientského systému. Celý proces registrace Vám zabere nanejvýš několik minut. Registraci provádíte pouze jednou, a to při vašem prvním přihlášení na vzdělávací akci. Vyplníte pouze pár základních informací o Vás a následně obdržíte přihlašovací údaje pro přihlášení do klientského systému (Váš uživatelský účet).

Registraci můžete provést Registrace do klientského systému Centra

 

 

Následně se můžete pod uživatelským jménem a heslem přihlásit do klientského systému pomocí přihlašovacího formuláře „Přihlásit se „ v pravé horní části těchto internetových stránek, nebo prostřednictvím odkazu Přihlášení do klientského systému Centra

 

 

Pomocí vyhledávače ve vzdělávacích akcích si vyhledejte vzdělávací akci, o kterou máte zájem. Vzdělávací akce naleznete zde nebo prostřednictvím kalendáře znalostního databázového systému zde

 

 

Přihlášení na akci samotnou provedete kliknutím na číslo vybrané vzdělávací akce a po zobrazení detailu v záhlaví klikněte na „Přihlásit se".

Po přihlášení na vzdělávací akci se Vám automaticky odešle potvrzení o přijetí přihlášky na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci do klientského systému.

Při dalším přihlášení na vzdělávací akci již nemusíte vyplňovat osobní údaje, ty se vyplní z Vašeho uživatelského účtu, pouze je nutné zkontrolovat aktuálnost uvedených údajů před odesláním přihlášky.

 

 

Návody a manuály klientského systému Centra

 

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek, které se týkají nového klientského systému Centra, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese webmaster@nconzo.cz.

Informace o stránce

Aktualizováno: 10.01.2018